Amazon Reklam Optimizasyonu

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon Reklam (PPC) Optimizasyonu

Amazon dünya genelinde hala en popüler e-ticaret platformu ve bu platform üzerinde yıllardır aktif olan satıcılar, marka bilinirliği yüksek ürünler ve belirli bir hedef kitlesi oluşmuş anahtar kelimeler.. Bu kadar yoğun kullanılan ve devlerin daha fazla pazar genişlemesi için çabası ve sermayesi varken, bu platformda ilk giriş yaptığınızda nasıl yer edineceksiniz? Sadece SEO ile bu yeterli olacak mı?

Kısa cevap, hayır!

Amazon’un bu kadar popüler ve herkes tarafından benimsenmiş olmasının asıl nedeni satıcılar arasında adaletli bir davranış sergilemesidir. Çünkü Amazon, müşteriyi koruma esaslı kurallarına sadık kalarak müşterisini en fazla memnun eden satıcıyı ön plana çıkarmayı hedefler. Bunu da müşterilerin davranışlarını analiz ederek ölçümler. Konunun ilk başında da belirttiğimiz büyük pazar payına sahip dev markaları ve ürünler arasında var olmanın temelinde Amazon reklamları gelmektedir. Fakat burada asıl soru şu,  sermayesi daha büyük olan marka ve firmaların daha fazla reklam bütçesi ayırarak yine sizin ürünlerinizin üzerine çıkar mı?

İşte bu sorunun cevabı Amazon Reklam Optimizasyonu’nu nasıl yaptığınıza bağlı olarak değişmektedir, zira sadece bir dolar ile büyük bir dönüşüm oranı yakalayabileceğiniz gibi, yüzlerce dolar harcayarak tam olarak istenilen satışı yakalayamayabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk Amazon yetkili firması olarak biz, Amazon Reklam Optimizasyonu çalışmamızda;

  • Doğru anahtar kelime gruplarını analiz etme
  • Uygun reklam yerleşimlerini analiz etme
  • Reklam konumlandırma optimizasyonu
  • Reklam maliyet analizi ve optimizasyonu
  • Reklam izleme ve raporlama

gibi ana başlıklar ve bu konuların altında yer alan yüzlerce ince detayı profesyonelce yönetiyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image