Amazon İptal-İade Süreç Yönetimi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon İptal-İade Süreç Yönetimi

Amazon üzerinde satışlarınızın iyi gitmesi için belirli kriterleri yerine eksiksiz bir şekilde getiriyor olmanız gerekmektedir. Bunlardan birisi de müşteri memnuniyeti açısından ürünlerinizi zamanında ve eksiksiz, hasarsız bir şekilde teslimatını gerçekleştrimektir. Herhangi bir nedenden dolayı ürün teslimatı geciktiğinde, veya yanlış ürün gönderildiğinde, gönderilen ürün hasarlı/deforme olarak gittiğinde karşılaşacağınız tepkinin büyüklüğünü tahmin edemezsiniz.

Amazon, pandemi nedeniyle de olsa sipariş teslimatlarını müşterilere zamanında ve hasarsız olarak teslim edilmesini bir başka tabirle Amazon’un aracı olduğu her siparişte müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Burada sizi doğrudan ilgilendirmese de kargo firmasından kaynaklı sorun müşteri nezdinde dolayısıyla da Amazon nezdinde direkt sizi ilgilendirmektedir.

Biz Türkiye’nin ilk Amazon yetkili firması olarak, sürecini yönettiğimiz bir çok firmamızda oluşabilecek durumları danışanlarımızı bilgilendirip karşılaşabilecekleri sorunları önceden gösteriyoruz. Buna rağmen yaşanan iptal ve iade durumlarında hesap sağlığını riske atmayacak çözümler üreterek müşteri memnuniyetini dolayısıyla Amazon’un memnuniyetini gerçekleştiriyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image