Amazon Hesap Yönetimi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon Profesyonel Satıcı Hesap Yönetimi

Dünyanın en büyük e-ticaret platformu olan Amazon, satıcıları başarılı bir iş kurması ve geliştirmesi için çok sayıda fırsat sunmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Amazon ile ürünlerinizi satarak her zaman yerel pazardan daha büyük bir kâr elde etme fırsatına sahip olursunuz. Bu kadar fırsatlar ve karlılığın olduğu bir yerde elbette pazarın katı kuralları ve belirli standartları bulunmaktadır ve bu kurallar ağırlıklı olarak müşteri memnuniyetini korumaya yönelik olduğu için Amazon üzerinde açmış olduğunuz hesabınızı mutlaka stratejik olarak yönetmek zorundasınız.

Bu amaçla, Amazon’un Türkiye’de ilk olarak yetkilendirdiği firmamız e-com Group Danışmanlık olarak Amazon hesabınızı profesyonel satıcı hesabına dönüştürüyor; yönetiyor ve firmanızı Amazon’un en katı kurallarına karşı sizi bilgilendiriyoruz.

Bu amaçla;

  • Profesyonel Satıcı Hesabı Oluşturma veya Dönüştürme
  • Ürün Listeleme
  • Ürün Liste Optimizasyonu (Amazon SEO)
  • Marka Kaydı Oluşturma
  • Mağaza Sayfası Oluşturma
  • A+ Content Oluşturma

gibi ana başlıklar altında bir çok ayrıntıyı ele alarak satıcı hesabınızı profesyonelce yönetiyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image