Uluslararası Kargo Hizmeti

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon üzerinde ister FBM (Satıcı tarafından gönderim) isterseniz de FBA (Amazon üzerinden gönderim) yöntemi ile ürün satın her ikisinde de ürün satmadan önce satış yapacağınız ülke veya ülkelere ürünlerinizi nasıl taşıyacağınızı belirlemeniz ve bu lojistik işlemlerini en hızlı biçimde ve en uygun maliyet ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 2019 yılı itibariyle yaşanan COVID-19 pandemisinin etkisiyle e-ticaret hacmi giderek artmış buna karşılık olarak lojistik firmalarının hemen hemen tamamı personel sayısını düşürmek zorunda kalmıştır. Hal böyleyken günümüzde taşıma maliyetleri katlanarak artmaktadır, sadece taşıma maliyeti değil bunun yanı sıra ürünlerin müşterilere zamanında ve/veya hasarsız bir şekilde teslim edilmesi de çok değerli bir hale gelmiştir.

Durum FBA olarak çalışan satıcılar için de pek farklı değildir, yine pandemi etkisiyle Amazon depolarına ürünleri sevk etmek veya sevk edilen ürünlerin depoya aktarılmasını sağlamak çok sancılı olabilmektedir. Ayrıca zaman zaman Amazon depoya gönderilecek ürün adetlerinde politikalarını değiştirmekte ve satıcılar bu nedenle büyük zorluklar yaşayabilmektedir.

Biz, Türkiye’nin Amazon tarafından yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması olarak, FBM veya FBA fark etmeksizin, ürün cinsi, hacmi ve niteliği bakımından size en etkili ve en uygun maliyetli çözümleri sunuyor, ulusal ve uluslararası iş ortaklarımızla lojistik sürecinizi yönetiyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image