Amazon Müşteri Yönetimi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon Müşteri Yönetimi

Amazon, müşteri ile satıcılar arasında köprüyü en iyi kuran ve bu konuda çok sert kuralları olan global bir pazaryeridir. Burada çok büyük markalar veya klasik e-ticaret üzerinden çok fazla deneyimi olan kişiler için bile Amazon üzerinde olan bir satışı yönetmek hayli zor olabilmektedir. Müşterilerin dilini bilmek, tabir-i caizse Amazon’un kırmızı çizgilerini aşmamak ürün satmaktan daha zor hale gelmiştir. Tek başına bir hesap yöneticisi bu konuda ne kadar tecrübeli olursa olsun Amazon üzerinde çeşitli firmalar ile çalışmış, bir çok soru veya sorun ile karşılaşmış yine tabir-i caizse bu yolu bir çok defa gidip gelmiş bir danışmanlık şirketi kadar müşteri yönetimini kolay ve etkili bir biçimde yapamaz.

Biz, Türkiye’nin ilk yetkili Amazon danışmanlık şirketi olan E-com Group olarak, para ile ölçülemeyecek kadar değerli bu tecrübeleri danışmanlık verdiğimiz firmalara aktarmakla kalmıyor, ayrıca müşteri ilişkilerinde oluşan problemleri en hasarsız bir şekilde yönetmek için hızlı bir şekilde aksiyon alınmasını sağlıyoruz.

Amazon müşteri yönetimi hizmeti açısından E-com Group olarak;

  • Amazon hesap sağlığı yönetimi
  • Amazon A’dan Z’ye Garanti Koruması (A-to-Z Guarantee veya A-Z Claim) Yönetimi
  • Amazon müşteri ilişkileri yönetimi
  • Amazon geri bildirim ve mağaza yorumu yönetimi

gibi ana başlık ve daha bir çok alt başlıkarda profesyonel destek ve danışmanlık vermekteyiz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image