Amazon VAT (Vergi) Kaydı

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Avrupa veya İngiltere’de satış yapmanız için firmanızın iş koluna ve niteliğine bağlı olarak, yönetmeliklere göre bir Avrupa ülkesinden VAT (Vergi) numarası almanız ve satış yaptığınız ülkede bir Temsilci atamanız gerekecektir. Vergi (VAT) numarası alırken bir çok faktörü değerlendirmektedirler; firmanızın ikamet adresi, iş modeli ve yıllık cironuz gibi.

Vergi temsilcisi, firmanızın satış yapacağınız ülke içerisinde tüm Vergi süreçlerini şirketiniz adına yönettiği kişi veya kurumlardır. Pek çok Avrupa ülkesindeki vergi temsilcileri, Avrupa merkezli olmayan bir firmanın vergi borçlarından müştereken ve müteselsilen sorumludur.

Türkiye’nin Amazon tarafından yetkilendirilmiş ilk danışmanlık firması olarak, uluslararası iş ortaklarımızdan Hellotax ile VAT çözümünü ortak yürütmekteyiz. Hellotax ile yürüttüğümüz bu süreçte:

  • Resmi evrakları temin edip ileterek VAT numarası alma işlemini 5 dakika içinde kolaylıkla başlatabilirsiniz,
  • Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yaygın Vergi Danışmanları ile komple hizmet sunmaktayız,
  • Geliştirilen özel Vergi Yazılımı ile Amazon’a entegreli çalışarak vergi eşiğini geçip geçmediğinizi, vergi durumunu gerçek zamanlı takip edebilirsiniz,
  • Vergi ödemesi çıktığında sizi bilgilendiriyor, ne yapacağınızı ve nasıl yapacağınızı gösteriyoruz
  • Resmi dairelerden gelen evrak, mektup gibi dokümanları sizin için arşivliyor, tarıyor ve dilerseniz tercüme ediyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image