Amazon Rakip Analizi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon Rakip ve Ürün Analizi

Dünya üzerinde binlerce e-ticaret ve e-ihracat yapan firma Amazon üzerinden satış yapıyor veya yapmaya hazırlanıyor. Firmanız, bu firmaların hepsiyle rekabet içinde olmayabilir ama bazılarıyla mutlaka rekabetiniz olacaktır. Bu rekabet, sadece aylık satış bazında değerlendirilmemeli aynı zamanda satışı gerçekleştiren tüm etmenleri ayrıntılı olarak analiz edilmelidir.

Amazon’da ürünlerinizi listelemeden önce yapılması gereken ilk işlem mutlaka benzer ürünleri ve rakip firmaları analiz etmektir. Burada sadece rakip firmaların ürün başlıkları ve açıklamalarını analiz etmekten bahsetmiyoruz. Biz, Amazon’un yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması olarak ürün listelemesine başlamadan önce detaylı bir analiz çıkarıyor; belirli başlıklar altında derlediğimiz konuların tamamını firmanız adına analiz ederek rapor sunuyoruz.

Kısa bu başlıklar;

  • Rakip Firmanın/Ürünlerin Liste Analizi
  • Marka Analizi
  • Rakip Firmanın Müşteri Analizi
  • Firma Mağaza Analizi
  • Hedef Kitle ve Anahtar Kelime Analizi
  • Ürün Fiyat Değerlendirmesi ve Analizi
  • Aylık Satış Ciro Değerlendirmesi ve Analizi
  • Rakip Firmanın Reklam Maliyet Analizi

ana konu başlıkları altında bir çok ince detay ve uç noktaları büyük bir hassasiyetle değerlendirip analiz ederek size rapor sunuyoruz.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image