Amazon Lojistik ve Depo Yönetimi

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Amazon Lojistik ve Depo Yönetimi

Çevrim içi veya fiziksel mağaza sahiplerinin hemen hemen hepsi depolama ve nakliye maliyetlerini en aza indirgemek amacıyla kendi depolarını ve nakliye yöntemlerini kullanmak yerine bu ikisini üçüncü parti şirketlere devrederek maliyeti düşürmeye çalışmaktadırlar. Amazon ise diğer pazaryerlerinden farklı olarak bunu, dünyada eşi benzeri olmayacak şekilde yapmaktadır. Çünkü 2018 verilerine göre Amazon’un tüm dünyadaki depo alanının büyüklüğü yaklaşık 28 milyon metrekare olarak hesaplanmıştır. Bu devasa büyüklükte depo ve lojistik inanılmaz derecede mükemmel bir şekilde işlemektedir, fakat sorun bu depoya ürünler nasıl gönderilir?

Amazon Amerika veya Avrupa pazarlarında satışa başlamadan önce bu pazarlarda olan kuralları, lojistik için gerekli belge, prosedür ve maliyetleri; depolama maliyetlerini ve kurallarını önceden bilerek hareket etmek, sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacaktır.

Türkiye’nin ilk Amazon yetkili firması olarak biz lojistik ve depolama konularında ulusal ve uluslararası iş ortaklarımız ile;

  • Avrupa ve Amerika’ya adetli veya paletli ürün gönderme,
  • Gönderim ücretini minimize edip, teslimat oranını maksimum seviyeye çıkarma,
  • Amazon depolama maliyet hesabı ve yönetimi,
  • Amazon Avrupa ve Amerika depolarına ürün gönderme, kaydetme ve yönetme

gibi sürecinin yönetimi zor olan konularda sizlere profesyonel destek sunmaktayız.

A'dan Z'ye Amazon Hizmetlerimiz

Amazon'un Türkiye'de yetkilendirdiği ilk danışmanlık firması e-com Group Danışmanlık olarak Türkiye'nin en tecrübeli ve bilgili ekibine sahibiz. Altta verilen ana konu başlıkları ve daha bir çok konuda A'dan Z'ye danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Amazon Rekabet Analizi

Profesyonel Satıcı Hesabı Yönetimi

Amazon Ürün Optimizasyonu

Amazon Reklam Optimizasyonu

Amazon Lojistik Yönetimi

Amazon VAT (Vergi) Kaydı

Amazon Müşteri Yönetimi

Uluslararası Kargo Hizmeti

Amazon İptal - İade Süreç Yönetimi

Amazon Marka Kaydı ve Yönetimi

Gerçek Tecrübe ile Amazon'un Derinliklerinde Kaybolmayın!

Yüzlerce satıcının Amazon üzerinde hesap oluşturduğu, dakikada binlerce satışın yapıldığı Amazon'da zaman daralıyor! Amazon'u yeniden keşfetmek yerine Amazon'un yetki verdiği Türkiye'nin ilk firması E-com Group'un çeşitli sektörler ve yüzlerce farklı ürünler ile 10 yılı aşkındır edindiği tecrübelerinden faydalanın!
bt_bb_section_top_section_coverage_image