Etsy Pazaryeri Danışmanlığı

ETSY’DE SATIŞ ÖNCESİ ETSY PROFESYONELLERİMİZE TANIŞIN!

Etsy, el yapımı, klasik veya nostaljik ürünlerin satıldığı eşsiz bir pazaryeridir. Amerika merkezli global pazaryerinde takıdan aksesuara, tablolardan zanaat malzemelerine kadar birçok ürün satılabilir. Büyük kurumsal satıcı kabul etmeyen Etsy’de satış için ürünlere özel bir strateji belirlemek gerekiyor. Etsy profesyonellerimiz ile Etsy’de satış hedeflerinize ulaşın.

E-İhracat Pazaryerleri Danışmanlığı

PROFESYONEL E-İHRACAT DANIŞMANLARINDAN GLOBAL PAZARYERLERİ DANIŞMANLIKLARI!

E-Com Group E-İhracat Pazaryerleri Danışmanlığı, global pazaryerlerine giriş için özel olarak kurgulandı. Farklı türlerdeki ürünlerin global pazaryerlerinde satış için yürütülecek e-ihracat operasyonlarında başlangıç noktası olan danışmanlık hizmetlerimizle işinizi globalleştirin! Uluslararası lojistik süreçleri nelerdir? Pazaryerlerinde içerik optimizasyonu için neler yapılmalıdır? Uluslararası ödeme sistemleri entegrasyonu nasıl yapılır? E-ihracat ile işinizi ve markanızı global pazarlara taşıyın!

Yurt Dışı Şirket Kurulumu

SINIR ÖTESİ E-TİCARET VEYA E-İHRACAT OPERASYONLARINDA YURT DIŞI ŞİRKET KURULUMU ÖNEMLİ BİR AŞAMADIR!

E-Com Group danışmanları, yurt dışı şirket kurulumu süreçlerinde yapılması gerekenler hakkında rehberlik ediyor. Hangi ülkelerde şirket kurulmalıdır? Yurt dışı şirket kurulumu avantajları nelerdir? Yurt dışında şirket kurmak için hangi maliyetlere katlanmak gerekir? Sınır ötesi e-ticaret için hedef pazar seçimi, şirket kurulumu, yasal zorunluluklar ve daha fazlası için yurt dışı şirket kurulumu danışmanlığı hizmetlerimizle tanışın!

E-ihracat için şirket kurulumunun önemini anladığımda çok vakit kaybettiğimi düşündüm. Ama E-Com Group’tan aldığım yurt dışı şirket kurulumu danışmanlığı ile kaybettiğim zamanı telafi etmeye başladım. Teşekkürler…

Bartu Çimen, CREO TECH

Hollanda’da şirket kurulumu için E-Com Group danışmanları ile tanıştım. Yurt dışı şirket kurulumu evrakları hazırlamaktan şirket adresine kadar birçok konuda destek aldım. Şimdi Hollandalı müşterilerimin siparişleri ile ilgileniyorum.

Hilal Koca

More Expertise

DOLORE MAGNA ALIQUA. UT ENIM AD MINIM VENIAM, QUIS NOSTRUD EXERCITATION ULLAMCO LABORIS NISI UT ALIQUIP.

Branding

Logo Design

Web Design

Print Design Services

PPC Advertising

Content Marketing

Social Media Marketing

SEO & Online Marketing

Content Awareness Marketing

VIEW ALL SERVICES