Lokallikten Globalliğe Geçiş

Hakkımızda

Globalleşen dünya ekonomisinde firmaların e-ihracat kanalarında direk son kullanıcı ile buluşmalarını sağlayan köprüyüz. Konularında uzman bir ekip ile 2017 yılından beri hizmet vermekteyiz.

E-Com Grup olarak; Türkiye’de ve hali hazırda Amerika ve Avrupa’da şirketleri olan firmaların Amazon’a entegre olmalarını sağlamaktayız.

Temel hedefimiz; mevcut cirolarını arttırmak isteyen firmaları, 315.5 Milyar USD marka değeri ve 200 Milyondan fazla üyesi ile ABD ve Avrupa ülkelerinde faaliyet gösteren Amazon Pazar yerlerinde satış yapmalarını-marka değerlerini büyütmelerini sağlamaktayız. Bu vesile ile e-ihracat ile firmaların direk son kullanıcıya ulaşarak marka bilinirliklerini ve rekabet güçlerini arttırmalarını sağlamaktayız.

Amazon kanalı ile tüm firmalara ABD, Meksika, Kanada, Fransa, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya ve diğer Avrupa ülkelerinde e-ihracat yapma fırsatı sunmaktayız.

Şirketlerin hızlı büyüme stratejilerinde daha fazla karlılık elde etmelerini ve Amerika kıtası ile Avrupa ülkelerinde marka bilinirliliklerini arttırmalarında önemli bir rol oynamaktayız.

Bu bağlamda firmaların kalkınmasında üzerimize düşen bu misyonu en temel etik ilkelerimiz olan SORUMLULUK, DÜRÜSTLÜK, GÜVEN, EŞİTLİK, GİZLİLİK, AMAZON YASALARINA UYUM çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.