e-ticaret-danismanlik

Avrupa E-Ticaret Danışmanlığı

Şirketler için Avrupa Amazon’da (de, co.uk, fr, nl, es, ıt, tr) satışı gerçekleşen veya planlanan ürünlere yönelik Ürün Pazar Analizi ve Mağaza Yönetimi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ürün Pazar Analizi, Avrupa amazonda rakip ürünler incelenerek; Ürün ile alakalı tüm rakip analizleri, Aylık satış adetleri, Belli bir satış hacmine ulaşmak için gerekli tüketici yorum sayısı, Ürün promosyon ve reklam giderleri, Ürünün kar oranları, Ürün İle alakalı gerekli envanter sayısı, Öngörülen aylık satış miktarı vb. konuların tespiti ve raporlanması hizmetidir.

Bu hizmetimiz, sizin tarafınızdan tespit edilen ürün veya ürünlerden hangileri ile Amazon’a giriş yapılmasının efektif olduğu konusunda yol gösterici olacaktır.

Mağaza Yönetimi hizmetimiz ise Amazon’da satışta olan FBA mağazanızın; listeleme(Direk tüketicinin dikkati çekilecek ve amazon kurallarına göre en optimal çalışma), müşteri hizmetleri, stok kontrolü, ürünün FBA depoya gönderimi, amazon ile ilişkiler ve iletişim, ürün bazlı SEO(PPC) çalışmalarının yapılması ve ürünün satış hacimlerinin arttırılması, lansman hizmetleri, Giveaway hizmetleri iade süreçleri gibi konuların yönetimi gerçekleştirilmektedir.

Avrupa  Almanya amazon.de Ekim 1998
 Birleşik Krallık amazon.co.uk Ekim 1998
 Fransa amazon.fr Ağustos 2000
 Hollanda amazon.nl Kasım 2014
 İspanya amazon.es Eylül 2011
 İtalya amazon.it Kasım 2010
 Türkiye amazon.com.tr Eylül 2018